Натуральні ефірні олії мають сильну концентрацію, тому їх небажано наносити на шкіру в чистому вигляді, за винятком окремих випадків. Потрапляння нерозбавленої олії на чутливу шкіру може викликати хімічний опік. Для розведення ефірних олій і застосовують жирні рослинні олії. У різних джерелах по ароматерапії їх називають по-різному: маслоносії, олії-основи, базисні, базові, основні, транспортні олії і т.д.

Натуральні рослинні олії вже самі по собі містять безліч корисних компонентів, і можуть використовуватися в косметичних цілях самостійно. Це багате джерело мікроелементів, вітамінів A, D, Е, ненасичених жирних кислот. Вони містять тригліцериди, воски, фосфатиди, ліпохроми, токофероли, велику групу провітамінів, що підвищують міцність біологічних мембран, перешкоджають утворенню перекисних продуктів в клітині, беруть участь в процесах тканинного дихання і метаболізму та інші компоненти:

• Лецитин – необхідний компонент для будівництва клітинних мембран, підсилює антисклеротичну ферментативну активність клітини, а також є класичним емульгатором;
• Стерини – виконують роль «будівельного матеріалу» для нервових клітин і стимулюють синтез вітаміну D;
• Алейронові амінокислоти – зародкові білки, що знаходяться в протеїнових зернах плодів рослин. Вони є чудовим живильним і будівельним матеріалом для клітин шкіри й волосся. Знаходяться в складі олій у вигляді багатоскладних нестійких (ліофобних) емульсій, тому невелика частина алейронових білків випадає в осад, при тривалому зберіганні рослинної олії.

Жирні олії допомагають транспортуванню ефірних олій в тканини й кровоносні судини через шкіру людини. При покупці базисних олій необхідно звертати увагу на їх якість і відсутність в них синтетичних домішок і барвників. Саме такі високоякісні олії і продає ТМ Ароматика. Всі наші олії виготовлені виключно з рослинної сировини, вони не містять консервантів, барвників і синтетичних добавок.

Транспортні чисті олії отримують за допомогою холодного пресування насіння, ядер горіхів, м'якоті плодів або ж шляхом екстракції. Щоб зберегти поживні речовини та життєву силу олій при їх виробництві не використовуються розчинники та в більшості випадків не застосовуються процеси нагрівання. Термін придатності натуральних олій залежить від умов зберігання і їх складу. Рослинні олії з високим вмістом насичених жирних кислот зберігаються довше тих, у яких високий вміст ненасичених жирних кислот. Вміст вітаміну Е також збільшує термін придатності транспортної олії.

У колекції ТМ Ароматика представлено близько 40 різних видів рослинних олій. У нас представлені олії рослин з усіх куточків Землі – від екзотичної олії горіха сапоте, що росте на Карибських островах, до відомої всім нам з дитинства реп'яхової олії, що так високо цінувалася ще нашими мамами та бабусями.

Перш ніж олії купити пропонуємо Вам познайомитися з їх характеристиками. Жирні олії здатні:

• значно уповільнити старіння шкіри;
• відновити еластичність і пружність епідермісу;
• забезпечити шкірі живлення і зволоження;
• наситити клітини шкіри вітамінами, мінералами та незамінними жирними кислотами;
• нормалізувати обмінні процеси;
• прискорити регенерацію шкіри, зняти подразнення, лущення і почервоніння;
• пом'якшити огрубілі ділянки шкіри;
• зволожити й наситити волосся, прискорити його зростання і допомогти посіченим кінчикам;
• поліпшити стан шкіри голови;
• зміцнити нігтьову пластину, зменшити розшарування нігтів і пом'якшити кутикулу.

Жирні рослинні олії можна застосовувати безпосередньо на шкіру та наносити їх в чистому вигляді прямо на проблемні місця, або ж використовувати в сумішах. За допомогою таких косметичних засобів можна забезпечити належний догляд шкірі обличчя, грудей і шиї, волоссю і нігтям. Різні склади дають можливість вирішити безліч косметологічних проблем, що мають різну природу – головне підібрати підходящий засіб. Наприклад, олія базова персикових кісточок допомагає боротися зі зморшками навколо очей. Аналогічно можна підібрати та купити натуральні олії для боротьби з в'ялістю шкіри, щоб запобігти розтяжкам й обвисанню шкіри, поліпшити стан шкіри при вугровій висипці і т.д.

Будучи виробником і постачальником, компанія Ароматика пропонує олії тільки найвищої якості. Уся сировина, що надходить на виробництво, піддається обов'язковій перевірці на якість. Крім того, тестується вся тара, яка використовується у виробництві продукції. Детальна інформація на кожну партію сировини реєструється в спеціальному журналі й тільки після суворої перевірки сировину допускається до виробництва. Спеціальні дослідження, проведені контрольно-аналітичною лабораторією Міністерства охорони здоров'я України, підтвердили високу якість продукції, що випускається під торговою маркою Ароматика. Це підтверджено наявністю гігієнічних висновків та сертифікатів МОЗ України та міжнародних сертифікатів якості.

Крім того, ми дбаємо про упаковку, зручність використання і зберігання нашої продукції для клієнтів. Наші рослинні олії випускаються в пляшечках з темно-коричневого скла, яке захищає їх вміст від шкідливої ​​дії сонячних променів. Брендована кришечка і кільце першого відкриття захищає нашу продукцію від фальсифікацій і забезпечує герметичність, а капледозатор дозволяє ретельно дозувати олії-основи при використанні.

Зверніть увагу на продукцію нашої компанії, жирні олії Ароматика відгуки стануть Вашими чудовими помічниками в догляді за собою. Комбінуючи базисні олії з ефірними, Ви отримаєте прекрасні суміші олій для догляду за шкірою обличчя і тіла, а також чудові масажні суміші.