Ще більше знижок для наших постійних покупців!

До уваги наших клієнтів! Ми раді повідомити Вам гарну новину – в інтернет-магазині «Ароматика мрії» з'явилася програма лояльності. З 08-02-2021 на сайті aromatika.ua для наших постійних покупців діє система накопичувальних знижок, а значить робити покупки стало ще вигідніше!

Дисконтна програма дозволить Вам купувати товари зі знижкою від 5 до 10%. Чим більше покупок Ви робите, тим більша Ваша знижка. Наші покупці отримують наступні накопичувальні знижки в залежності від загальної суми, на яку були зроблені їх попередні покупки в нашому магазині:

► 5% – при загальній сумі покупок 2 000 грн;

► 7% – при загальній сумі покупок 5 000 грн;

► 10% – при загальній сумі покупок 10 000 грн.

Важлива інформація:

1. Для отримання даної знижки, потрібно бути зареєстрованим на сайті та оформляти замовлення, використовуючи свій обліковий запис.

2. Знижка надається на постійній основі та є безстроковою (розрахунок ґрунтується на сумі сплачених замовлень).

3. До накопичення суми в 2 000 грн. знижка не надається.

4. При накопиченні необхідної суми, для переходу на наступний рівень знижок, новий відсоток знижки застосовується з наступної покупки.

5. Знижка не поширюється на акційний товар і товар зі знижкою з розпродажу.

6. Офіційним оголошенням про запуск або зміну умов за дисконтною програмою є розміщення інформації про дисконтну програму на офіційному сайті інтернет-магазину aromatika.ua.

7. «Ароматика Мрії» залишає за собою право на зміну умов програми знижок, на призупинення дії системи знижок без повідомлення клієнтів.

Щоб отримувати накопичувальні знижки, не забудьте зареєструватися!