Чи є масла ТМ «Ароматика» натуральними? Масла виготовляються з природних або синтетичних речовин?

Всі масла ТМ «Ароматика» виготовляються тільки з натуральної рослинної сировини (насіння, коріння, листя, плоди, кора, смола, квіти рослин) з високим контролем якості на всіх рівнях виробництва - від заготівлі сировини до наклеювання етикеток на готовий продукт. Ефірні масла не містять домішок і не розбавляються базовими рослинними оліями. Таким чином ефірні і рослинні масла ТМ «Ароматика» - це 100% натуральні продукти, які пройшли необхідні тести і випробування. Масла не містити синтетичних добавок, парабенів, консервантів і барвників, а також вільні від глютену і ГМО. Якість ефірних і рослинних масел ТМ «Ароматика» підтверджено гігієнічним висновком МОЗ України.

Тестуються чи ефірні і рослинні масла ТМ «Ароматика» на тваринах?

Ні, на тварин свою продукцію ми не тестуємо. Необхідність тестування виникає при розробці та введенні в виробництво нових речовин. «Ароматика» у виробництві своєї продукції використовує добре відомі і які пройшли перевірку часом інгредієнти. Більшу частину асортименту продукції «Ароматика» займають натуральні ефірні і жирні рослинні олії, а також їх різноманітні суміші, які мають тисячолітню історію застосування людством. Для реєстрації подібної продукції в органах сертифікації тестування на тваринах не потрібно, перевіряється лише відповідність хімічного складу необхідним нормативам. Вся продукція ТМ «Ароматика» має гігієнічні висновки Міністерства охорони здоров'я і сертифікована в Україні, що свідчить про її безпеки.

З яких компонентів і в яких пропорціях складаються ефірні масла ТМ «Ароматика»? Чому вони не вказані на етикетках і в анотаціях?

Всі наші ефірні масла 100% натуральні і нерозбавлені, тобто повністю складаються з масла без домішок. Тому на етикетці і вказано один інгредієнт в складі - ефірну олію того чи іншого рослини. Цей же склад продубльований в форматі системи INCI - міжнародної системи позначення інгредієнтів косметичних засобів.

Уже більш детальний хімічний аналіз натурального масла на елементи ми не визначаємо, так як до складу того чи іншого ефірного масла може входити від 100 до 500 компонентів або органічних хімічних сполук. Такий склад визначається спеціальними розробленими методиками на дорогих електронних хроматографах.

Крім того точний хімічний склад певного ефірного масла вельми непостійний на увазі різних факторів - місце зростання рослини, час його складання, умови зберігання, способи отримання. Якщо було багато дощів - масло одне за складом, а якщо в регіоні природного зростання сировини була посуха, то кількісний склад компонентів буде іншим.

Масла ми фасуємо і поставляємо на підставі сертифікату якості європейського постачальника. Також у нас є всі висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо безпечності застосування цих масел.

На ефірних маслах ТМ «Ароматика» написано, що вони 100% натуральні, але в описі можуть бути розписані компоненти, наприклад, м'ята перцева містить ментол, гераніол, цитраль і т.п. Це природні елементи самих масел або речовини які використовуються у виробництві ефірів?

Ефірні масла - це органічні сполуки з численним вмістом компонентів, що складаються з терпенів, спиртів, альдегідів, кетонів і вуглеводнів, які виробляють ефірномаслічниє рослини. Хімічні компоненти ефірних масел містять вуглець, водень і кисень. Всього їх виділено понад 500 органічних речовин. Так в ефірному маслі троянди міститься більше 300 таких речовин, а в маслі гіркого апельсина - понад 500! У хімічній промисловості деякі з цих речовин можна отримати шляхом хімічного синтезу, але більшість з них не синтезують, а отримують шляхом виділення саме з ефірних масел. І якщо якийсь речовина в чистому вигляді може завдати серйозної шкоди, то при правильному використанні ефірного масла з вмістом цієї речовини ми отримуємо дієвий результат.

Найцінніші і дієві хімічні компоненти і можуть зазначатися в описі до маслу. Однак точний хімічний склад певного ефірного масла вельми непостійний на увазі різних факторів - місце зростання рослини, час його складання, умови зберігання, способи отримання. Якщо було багато дощів - масло одне за складом, а якщо в регіоні природного зростання сировини була посуха, то кількісний склад компонентів буде іншим.

Фірма «Ароматика» поставляє 100% натуральні ефірні масла (в які не додавали і не видаляли ніяких речовин), більшість з яких закуплено в Німеччині і відповідає всім європейським стандартам. Крім того ефірні масла від «Ароматика» мають оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Як зберігати ефірні масла ТМ «Ароматика»?

Багато ефірні масла чутливі до впливу температури, світла і повітря. Ефірні масла ТМ «Ароматика» слід зберігати в щільно закупорених флаконах з темного скла при температурі не вище + 25 ° С, в недоступному для дітей місці. При цьому потрібно уникати попадання на масло прямих сонячних променів, так як ультрафіолетові промені приводять до найбільшого пошкодження складових масла.

Слід враховувати, що деякі аромамасла (наприклад, мірри, ладану) при низьких температурах тверднуть. Однак ефірне масло, як і хороше вино, не любить стрибків температури. Якщо ви почали зберігати його при температурі +25 ° С, то не треба перекладати в холодне місце, а якщо відразу поклали в холодильник, то нехай воно там і зберігається.

Чи мають ефірні масла ТМ «Ароматика» термін придатності?

Термін придатності ефірних масел ТМ «Ароматика» - 3 роки (36 місяців) від дати виготовлення, за винятком цитрусових (апельсинове, лимонне, грейпфрутовий і ін.), Які слід використовувати протягом 2-х років (24 місяців) з дати виготовлення.

Чи існує ефект звикання до ефірних масел?

Ефірні масла не викликають звикання ні на якому рівні - клітинному, тканинному, органному або системним, оскільки не існує фармакологічної залежності від ароматичних вуглеводнів. Бажання використовувати ту чи іншу ефірне масло регулярно може бути викликано тільки індивідуальними нюховими уподобаннями, адже аромат правильно підібраного масла повинен подобається і викликати тільки позитивні емоції. Таким чином на відміну від медикаментів терапія натуральними ароматами не викликає звикання і безпечна для здоров'я.

Як визначити чутливість до того чи іншого ефірного масла?

Чутливість до ефірного масла можна перевірити за допомогою шкірно-нюхової проби.

Перший етап - проба на шкірі, для цього додайте 1 краплю ефірного масла на ¼ чайної ложки рослинної олії і втирайте в шкіру за вухом, на ліктьовому згині зсередини, на зап'ясті або в області грудей. Якщо протягом 12 годин не з'явилося роздратування, припухлості, набряки (невелике почервоніння і легке печіння допускається) переходимо до другого етапу.

Для другого етапу таку ж суміш нанесіть на фільтрувальну папір і потримайте її до 10 хвилин на відстані 10-15 см від себе. Якщо виникає сильний бронхіальний кашель або задишка, то масло краще замінити. Ознакою алергічної реакції також є нежить, сльозотеча, чхання.

Чому деякі ефірні масла ТМ «Ароматика» дешевше, ніж у інших виробників? Вони синтетичні або розбавлені більш дешевими маслами?

Всі ефірні масла ТМ «Ароматика» - 100% натуральні, чисті і не розбавлені, закуповуємо ми їх у німецьких постачальників. Всі масла мають європейські сертифікати якості, а в Україні отримують вже гігієнічні висновки та сертифікати Міністерства охорони здоров'я України.

Ми знаємо наш ринок, купівельну спроможність населення і тому працюємо в низькому ціновому сегменті. За рахунок оптових поставок, оптимізації процесів, власного виробництва упаковки, етикеток, ми намагаємося підтримувати низьку ціну.

До того ж у вартість багатьох товарів часто закладені великі витрати на рекламу, просування їх на ринок. Особливо це стосується імпортних товарів. В результаті люди платять за бренд, а не за вартість самого товару. Ми ж навмисно не закладаємо в ціну великі витрати на рекламу, тому як працюємо для людей середнього достатку.

Чим відрізняються звичайні ефірні і базові масла ТМ «Ароматика» від масел класу Gold (Lux)?

Масла класу Gold (Lux) виготовляється з сировини преміум-класу інших європейських постачальників, ніж звичайні ефірні і жирні олії. Така сировина дорожче і може відрізняється за деякими якостям, так як відсоток вмісту входять до складу масла компонентів може різнитися (це залежить від багатьох умов - у якому грунті виростало рослина, в якому кліматі, які частини рослини були використані для виробництва і т.д. ), і як результат масло з такої сировини виходить з поліпшеними органолептичними якостями. Однак за рахунок фасування в флакони з великим об'ємом (50 мл і 100 мл) кінцевий споживач отримує якісне масло за вигідною ціною. Проте всі наші ефірні і рослинні масла 100% натуральні, нерозбавлені, без добавок і домішок і надають цілющу дію на здоров'я і красу.