Оптові постачання

Компанія пропонує особливі умови співпраці для оптових клієнтів. Мінімальна сума замовлення при оптових поставках складає від 5000,00 гривень. Існує гнучка система знижок, а також проводяться акції для кінцевих споживачів. Доставка товару здійснюється в найкоротші терміни через служби Нової пошти, Інтайм, Делівері, Укрпошту та іншими способами.

Загальні комерційні умови купівлі-продажу і поставки товару

Будь ласка, уважно ознайомтеся з справжніми загальними комерційними Умовами, так як вони містять основні правила, які регулюють придбання Вами товарів в інтернет-магазині ТОВ «Ароматика Мрії».

 1. Загальні положення

1.1. Ці Умови купівлі-продажу і поставки товару регламентують порядок реалізації і придбання товару відлік якого починається з моменту розміщення Покупцем замовлення на товар і до остаточного виконання сторонами, взятих на себе зобов'язань.

 2. Обов'язки сторін

2.1. Обов'язки Продавця:

- продати Покупцю відповідає встановленим стандартам якості, сертифікований товар;

- своєчасно і належним чином відправити замовлення на ім'я Покупця;

- забезпечити доставку товару в установлений і заздалегідь обумовлений термін за вказаною Покупцем адресою.

2.2. Обов'язки Покупця:

- надати достовірну персональну інформацію для подальшої ідентифікації;

- належним чином оформити замовлення;

- повністю оплатити замовлений товар одним із запропонованих способів;

- при виборі способу оплати з умовою про доставку товару вказати докладну адресу доставки, і прийняти доставлений товар, про що зробити власноручний позначку про отримання.

 3. Пропозиції

3.1. Пропозиції Продавця не зобов'язують його мати в наявності замовлений товар на момент здійснення замовлення. Товар, який є предметом цих Умов, може бути виготовлений або придбаний Продавцем в майбутньому.

3.2. Всі усні домовленості з представниками Продавця матимуть юридичну силу за умови оформлення їх в належній письмовій формі.

 4. Оформлення замовлення

Покупець має можливість оформити замовлення як в інтернет магазині так і за телефонами, які вказані в інтернет магазині в розділі «Контакти». Виконанням Умов вважається момент передачі товару в кур'єрську організацію, для подальшої доставки Покупалю. Продавець має право обмежити кількість певного товару в замовленні або кількість замовлень на певний продукт.

 5. Ціна і базис поставки

5.1. Цінова пропозиція Продавця передбачає поставку товару зі складу Продавця, включаючи упаковку товару. Доставка товару оплачується Покупцем окремо в залежності від обраних ним умов доставки.

 6. Умови оплати

6.1. Сума рахунку (інвойсу) за товар підлягає оплаті протягом 5 (п'яти) календарних днів з дати виставлення рахунку, якщо інше не передбачено окремими домовленостями з Продавцем, в валюті платежу, зазначеної в рахунку (інвойсі).

 7. Умови доставки

7.1. Дата доставки товару розраховується відповідно до умов замовлення.

7.2. При затримці поставки Продавець повинен повідомити Покупцю, в який саме термін він фактично зможе поставити товар. Якщо запропонований Продавцем новий термін доставки товару не задовольнить Покупця, він може відмовитися від замовлення.

7.3. Продавець не несе зобов'язань щодо несвоєчасної доставки товару з причини виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Продавця, таких як стихійні лиха, війна, страйки, масові заворушення і звільнення робітників, зміна законодавства тощо У такому випадку термін виконання зобов'язання відсувається на час дії обставини непереборної сили.

 8. Гарантії та рекламації

8.1. Продавець підтверджує те, що товар належним чином упакований і зберігається в рекомендованих умовах, пройшов контроль якості, який відповідає нормам і стандартам, встановленим для даного виду товару.

8.2. Покупець має право пред'явити претензію в зв'язку з недоліками товару протягом 14 днів з моменту отримання товару.

8.3. Товар, визнаний як неякісний, може бути замінений за рахунок Продавця на якісний товар.

8.4. Продавець відповідає за недоліки товару, які з'явилися до моменту передачі товару Покупцеві або з причин, які існували до цього моменту.

 9. Право власності

9.1. Право власності на товар переходить до Покупця з моменту передачі йому товару за умови повної оплати вартості товару Покупцем.

 10. Заключні положення

10.1. У разі розгляду будь-яких суперечок застосовується законодавство України.

10.2. Продавець не несе відповідальності за будь-які порушення і ризики використання товару, що відбулися з вини Покупця, пов'язані з розпорядженням Покупцем придбаним товаром.