Після розпаду Радянського союзу бизнесс-група «Essenti Group» взяла на себе функцію основного експортера ефірних масел з країн СНД до країн Західної Європи та США. Налагодивши широкі ділові зв'язки за кордоном, в кінці 90-их керівники зайнялися створення власних виробництв ефірних масел, побудувавши 4 заводи в Україні і Молдові.

Керівництво бізнес-групи крім експорту масел бачило однією з цілей стратегічного розвитку організації випуску фасованих масел для внутрішнього ринку країни. В кінці 90-х це здавалося утопією, оскільки натуральні масла коштують дорого і тоді їх могли собі дозволити тільки споживачі з розвинених країн або багаті люди в Україні. Масового ринку ще не було, але були ентузіасти своєї справи. І як результат розвитку бізнесу в 1998 р виникає ТОВ «Ароматика».

Оскільки головним призначенням фірми з дня її заснування було робити життя людей кращим і ароматні, вона і отримала таке незвичайне мелодійне назву. А принципове рішення присвятити діяльність компанії розвитку ідеї натуральних, екологічно чистих продуктів було втілено в слогані компанії - «Довіртеся силам природи!».

За більш, ніж два десятиліття «Ароматика» брала участь і нагороджувалася за високу якість продукції на авторитетних міжнародних виставках - II Міжнародна виставка-продаж косметики і парфумерії «Академія краси - 2000» (2000 р), VII Міжнародна спеціалізована виставка BEAUTY SALON (2003 м), Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM» (2006 р, 2007 р 2009 р 2011, 2012 р), 15-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв «Весь світ харчування Україна» ( « World Food Ukraine ») (2012 р),« ROMEXPO SA - Cosmetics Beauty Hair »(2016 г.) У 2007 році« Ароматика »нагороджена Золотою медаллю за високу якість і натуральність ефірних масел на найбільшій галузевій виставці« Краса. Здоров'я. Довголіття »(м.Санкт-Петербург, Росія).

Ми створюємо унікальні косметичні засоби, які мають ряд переваг:

 • Ми продаємо тільки 100% натуральні ефірні та косметичні масла
 • Використовується чисте і натуральне сировину європейської якості, яке пройшло суворий лабораторний контроль
 • Пляшки з темно-коричневого скла надійно захищають масло від ультра-фіолетових променів
 • Кришка з капледозатором і кільцем першого розтину забезпечує герметичність упаковки масел для їх збереження
 • Не містить парабени, барвники і синтетичні домішки
 • Є можливість підбору цілого комплексу засобів при будь-якому типі шкіри, волосся і косметичної проблеми
 • Веганські і не тестується на тваринах
 • Ефективність кожного продукту заснована на дії не одного, а комплексу активних рослинних компонентів, які доповнюють і підсилюють дію один одного
 • Дитяча косметика не містить продуктів нафтопереробки і потенційно агресивних ПАР
 • Всі косметичні засоби мають насичену і строго дотримувану оригінальну рецептуру, що забезпечує їх ефективність
 • Продукція пройшла ретельний контроль і має всі необхідні сертифікати
 • Харчова продукція не містить глютену, консерванти і ГМО

Наші переваги:

 1. Надійність - компанія з більш ніж 20-річний досвід заслужила довіру клієнтів і партнерів на ринку парафармацевтических товарів і косметичних засобів. Сьогодні торговий дім «Ароматика» - одна з небагатьох компаній України, яка охоплює повний цикл виробництва і дистрибуції ефірних і рослинних олій і косметичних натуральних засобів. Довготривалість відносин з нашими постачальниками і клієнтами - наслідок визнання успіху компанії і довіри до марки.
 2. Власне виробництво - товари виробляються на ВКФ «Ароза», м Бориспіль і ВАТ «Золотоніська ПКФ», м Золотоноша
 3. Натуральність - при виготовленні продукції використовується тільки натуральна сировина, масла і екстракти лікарських трав Головне наше переваги полягають у використанні широкого спектра натуральних компонентів - морських солей, колекції ефірних і рослинних олій, екстрактів лікарських рослині - у виробництві, а також строгий контроль якості сировини і товарів ТМ «Ароматика». Для створення продукції світового рівня нами були ретельно відібрані постачальники масел провідних світових компаній з виробництва та очищення. Таким чином, наші ефірні масла не містять синтетичних домішок, здатних порушити їх природні цілющі властивості і натуральний аромат.
 4. Якість - компанія ретельно контролює продукцію, яка має всі необхідні гігієнічні висновки та сертифікати високої європейської якості Будучи виробником і постачальником, ТОВ «Ароматика» пропонує масла і косметичні засоби тільки найвищої якості. Для контролю якості компанія організувала власну лабораторію, оснащену новітніми аналітичними приладами, зокрема газовим хроматографом з Автосемплер фірми Agilent. Крім того, тестується вся тара, яка використовується у виробництві продукції. Спеціальні дослідження, проведені контрольно-аналітичною лабораторією Міністерства охорони здоров'я України, підтвердили високу якість продукції, що випускається під торговою маркою «Ароматика». Це підтверджено наявністю гігієнічних висновків та сертифікатів МОЗ України та міжнародних сертифікатів якості.
 5. Престиж - компанія неодноразово нагороджувалася за високу якість продукції на авторитетних міжнародних виставках Продукція ТМ «Ароматика» щорічно представлена ​​на престижних вітчизняних і міжнародних виставках, де неодноразово була удостоєна високих оцінок експертів. У планах компанії і далі розвивати представленість бренду в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.
 6. Широкий асортимент - лінійка товарів вибудувана таким чином, що при будь-якому типі шкіри, волосся і косметичну проблему Ви знайдете підходяще косметичне
  засіб.
 7. Інноваційний підхід - використовуючи останні досягнення науки і техніки ми розробляємо нові рецептури і постійно розширюємо асортимент товарів.
 8. Доступність - продукція поєднує в собі ідеальне співвідношення ціни і якості.

Запахи відіграють величезну роль в житті людини вже багато тисячоліть. аромати здатні викликати найвіддаленіші і дорогі спогади, надавати заспокійливі, тонізуючу мул збудливу дію. Але, виявляється, вони ще й корисні, що і доводять багатовікові традиції ароматерапії. Ароматерапія заснована на позитивному впливі натуральних ефірних масел на
психологічне і фізичне здоров'я людини, його настрій і самопочуття. І хоча становлення ароматерапії відбулося ще в стародавньому світі, з плином часу вона пішла в забуття, багато секретів і технології були безповоротно втрачені, і тільки на порозі 20 століття її популярність знову зросла. Свій внесок у відродження давньої ароманаукі і традицій використання сили рослин на благо людини внесла і українська компанія ТОВ «Ароматика».

Уже 22 роки ефірні масла і косметичні засоби ТМ «Ароматика» дарують зцілювальний ефект, допомагають зберегти і примножити красу, розкрити чуттєвість і створити позитивний настрій. Сьогодні «Ароматика» - лідер на вітчизняному ринку ефірних і жирних рослинних олій, а також натуральної косметики. Нас цінують як професійні косметологи та лікарі-терапевти, так і приватні споживачі.