В інтернет-магазині «Ароматика Мрії» представлена продукція популярного українського бренду косметичної продукції «Ароматика». Вже 23 роки ефірні, рослинні олії та косметичні засоби ТМ «Ароматика» допомагають українським дівчатам та жінкам зберегти та примножити свою красу, розкрити чуттєвість і створити позитивний настрій. Сьогодні «Ароматика» – лідер на вітчизняному ринку ефірних і жирних рослинних олій, а також натуральної косметики, яку цінують як професійні косметологи, так і приватні споживачі. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів, доступні ціни, а також зручні способи оплати та доставки.

Історія компанії

Запахи відіграють величезну роль в житті людини вже багато тисячоліть. Аромати здатні викликати найвіддаленіші та найдорожчі спогади, надавати заспокійливу, тонізуючу або збудливу дію. Але, виявляється, вони ще й корисні, що і доводять багатовікові традиції ароматерапії. Ароматерапія заснована на позитивному впливі натуральних ефірних олій на психологічне і фізичне здоров'я людини, її настрій і самопочуття. І хоча становлення ароматерапії відбулося ще в стародавньому світі, з плином часу вона пішла в забуття, багато секретів і технологій було безповоротно втрачено, і тільки на порозі 20 століття її популярність знову зросла. Свій внесок у відродження давньої ароманауки і традицій використання сили рослин на благо людини внесла й українська компанія ТОВ «Ароматика».

Після розпаду Радянського союзу бізнес-група «Essenti Group» взяла на себе функцію основного експортера ефірних олій з країн СНД до країн Західної Європи та США. Налагодивши широкі ділові зв'язки за кордоном, в кінці 90-их керівники зайнялися створення власних виробництв ефірних олій, побудувавши 4 заводи в Україні та Молдові.

Керівництво бізнес-групи крім експорту олій бачило однією з цілей стратегічного розвитку організації випуску фасованих олій для внутрішнього ринку країни. В кінці 90-х це здавалося утопією, оскільки натуральні олії коштують дорого і тоді їх могли собі дозволити тільки споживачі з розвинених країн або багаті люди в Україні. Масового ринку ще не було, але були ентузіасти своєї справи. І як результат розвитку бізнесу в 1998 р. виникає ТОВ «Ароматика».

Оскільки головним призначенням фірми з дня її заснування було робити життя людей кращим і ароматнішим, вона й отримала таку незвичайну мелодійну назву. А принципове рішення присвятити діяльність компанії розвитку ідеї натуральних, екологічно чистих продуктів було втілено в слогані компанії – «Довіртеся силам природи!».

За більш ніж два десятиліття «Ароматика» брала участь і нагороджувалася за високу якість продукції на авторитетних міжнародних виставках – II Міжнародна виставка-продаж косметики та парфумерії «Академія краси – 2000» (2000 р.), VII Міжнародна спеціалізована виставка BEAUTY SALON (2003 р.), Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM» (2006 р., 2007 р., 2009 р., 2011 р., 2012 р.), 15-а Міжнародна виставка харчових продуктів та напоїв «Весь світ харчування Україна» («World Food Ukraine») (2012 р.), «ROMEXPO SA – Cosmetics Beauty Hair» (2016 р.). У 2007 році «Ароматика» нагороджена Золотою медаллю за високу якість і натуральність ефірних олій на найбільшій галузевій виставці «Краса. Здоров'я. Довголіття» (м. Санкт-Петербург, Росія).

Переваги компанії

1. Надійність – компанія з більш ніж 20-річним досвідом заслужила довіру клієнтів і партнерів на ринку парафармацевтичних товарів і косметичних засобів. Сьогодні торговий дім «Ароматика» – одна з небагатьох компаній України, яка охоплює повний цикл виробництва і дистрибуції ефірних і рослинних олій і косметичних натуральних засобів. Довготривалість відносин з нашими постачальниками та клієнтами – наслідок визнання успіху компанії й довіри до марки.

2. Власне виробництво – товари виробляються на ТОВ «ПКФ «Ароза», м. Бориспіль і ПРАТ «Золотоніська ПКФ», м. Золотоноша.

3. Натуральність – при виготовленні продукції використовується тільки натуральна сировина. Головна наша перевага полягає у використанні широкого спектра натуральних компонентів – морських солей, колекції ефірних і рослинних олій, екстрактів лікарських рослин – у виробництві, а також строгий контроль якості сировини та товарів ТМ «Ароматика». Для створення продукції світового рівня нами були ретельно відібрані постачальники олій провідних світових компаній з виробництва та очищення. Таким чином, наші ефірні олії не містять синтетичних домішок, здатних порушити їх природні цілющі властивості й натуральний аромат.

4. Якість – компанія ретельно контролює продукцію, яка має всі необхідні гігієнічні висновки та сертифікати високої європейської якості. Будучи виробником і постачальником, ТОВ «Ароматика» пропонує олії та косметичні засоби тільки найвищої якості. Для контролю якості компанія організувала власну лабораторію, оснащену новітніми аналітичними приладами, зокрема газовим хроматографом з автосемплером фірми Agilent. Крім того, тестується вся тара, яка використовується у виробництві продукції. Спеціальні дослідження, проведені контрольно-аналітичною лабораторією Міністерства охорони здоров'я України, підтвердили високу якість продукції, що випускається під торговою маркою «Ароматика». Це підтверджено наявністю гігієнічних висновків та сертифікатів МОЗ України та міжнародних сертифікатів якості.

5. Престиж – компанія неодноразово нагороджувалася за високу якість продукції на авторитетних міжнародних виставках. Продукція ТМ «Ароматика» щорічно представлена ​​на престижних вітчизняних і міжнародних виставках, де неодноразово була відзначена високими оцінками експертів. У планах компанії й далі розвивати представленість бренду в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

6. Широкий асортимент – лінійка товарів вибудована таким чином, що при будь-якому типі шкіри, волосся і косметичній проблемі Ви знайдете необхідний косметичний засіб.

7. Інноваційний підхід – використовуючи останні досягнення науки й техніки ми розробляємо нові рецептури та постійно розширюємо асортимент товарів.

8. Доступність – продукція поєднує в собі ідеальне співвідношення ціни і якості.

Про продукцію

Компанія «Ароматика» створює унікальну косметичну продукцію, яка має ряд переваг:

► Ми продаємо тільки 100% натуральні ефірні та косметичні олії;

► Використовується чиста і натуральна сировина європейської якості, яка пройшла суворий лабораторний контроль;

► Пляшки з темно-коричневого скла надійно захищають олії від ультрафіолетового проміння;

► Кришка з капледозатором і кільцем першого відкриття забезпечує герметичність упаковання олій для їх збереження;

► Не містить парабени, барвники та синтетичні домішки;

► Є можливість підбору цілого комплексу засобів при будь-якому типі шкіри, волосся і косметичній проблемі;

► Веганська і не тестується на тваринах;

► Ефективність кожного продукту заснована на дії не одного, а комплексу активних рослинних компонентів, які доповнюють і підсилюють дію один одного;

► Дитяча косметика не містить продуктів нафтопереробки та потенційно агресивних ПАР;

► Всі косметичні засоби мають насичену і строго дотримувану оригінальну рецептуру, що забезпечує їх ефективність;

► Продукція пройшла ретельний контроль і має всі необхідні сертифікати;

► Харчова продукція не містить глютену, консерванти та ГМО.