Аромадифузори –  це спеціальні пристосування, які застосовуються для ароматизації різних приміщень. Ці засоби прекрасно підходять, для створення затишку в домі, офісі, салоні. За багато років склалася тенденція, що атмосферу в приміщеннях створює тільки хороший ремонт, гарний текстиль, модні меблі. Але без наявності приємного і свіжого аромату, ніхто не буде відчувати себе комфортно.

Досягти приємної атмосфери може допомогти дифузор Ароматика. Він створить обстановку спокою або бадьорості, поліпшить самопочуття і подарує чудовий настрій – все залежить від аромату, який він буде поширювати. Ароматичний дифузор створений для того, щоб дарувати приміщенням прекрасні аромати. А його красивий дизайн, стане витонченим доповненням будь-якого інтер'єру.

Як працює аромадифузор з паличками?

Ароматичні дифузори з паличками для будинку купити буде дуже просто, а використовувати їх ще простіше. Вам просто потрібно буде знайти підходяще місце в кімнаті та поставити на відкритому просторі аромадифузор з паличками. Завдяки спеціальним бамбуковим або ротанговим паличкам, всередині яких є пори, відбувається випаровування аромакомпозиції. Палички одним кінцем вставляються в рідину, яка під впливом капілярних сил проникає всередину палички й підіймається вгору по порах. На вільному кінці відбувається випаровування ароматичної композиції. Якщо Вам потрібно отримати насичений аромат, можна регулювати кількість паличок – чим більше паличок Ви одночасно вставите, тим більш інтенсивне випаровування і запах Ви отримаєте.

Переваги аромадифузорів

Оскільки саме по собі пристосування для ароматизації дуже просте і не вимагає зайвих рухів, тростинний дифузор має наступні переваги:

• для випаровування аромакомпозиції не потрібне нагрівання, використання нагрівальних елементів чи відкритого вогню;
• випаровування відбувається при звичайній кімнатній температурі;
• прилади безпечні для дітей, тварин, не становлять небезпеки здоров'ю;
• дифузор не руйнує природний склад ефірної олії, що набагато збільшує його користь;
• дифузор самостійно, завдяки законам фізики, перетворює ароматну рідину в мікрочастинки. Вони можуть зберігатися тривалий час в повітрі та дарувати свій приємний аромат.

Аромадифузори в інтернет-магазині «Ароматика мрії»

Компанія Ароматика пропонує аромадифузори власного виробництва. Вони подарують Вам легкий приємний аромат, який може радувати Вас в будь-який час доби, пору року та за будь-яких обставин. Аромати ефірних олій і приємних Вам парфумерних композицій, наситять свіжістю, гармонією і затишком спальну кімнату, вітальну, ванну та кабінет Вашого дому. Аромамаркетинг з використанням паличкових дифузорів допоможе оживити Ваш офіс, магазин, готель, кафе чи салон краси та налаштує Ваших клієнтів на доброзичливий лад. Бажаючи придбати аромадифузори для магазину ціна Вас приємно здивує. Радимо вибирати ті, які стимулюють бажання купувати, підвищують довіру і настрій.

Поради щодо вибору аромадифузора

Вибираючи аромати для будинку, радимо скористатися короткою інструкцією, адже для кожної кімнати потрібно підібрати підходящий і відповідний аромат:

► для кухні: зверніть увагу на олію пальмарози, яка стимулює апетит. Якщо намічається святковий обід, віддайте перевагу суміші ароматів ванілі та кориці. Для вечері кращим варіантом буде молія грейпфрута – воно врятує від переїдання;
► для дитячої: вибираючи аромадифузор з паличками для дитячої кімнати, будьте дуже обережні, адже дитячий організм дуже чутливий і сприйнятливий. «Дитячими» ароматами вважається ромашка, валеріана, лаванда і троянда. Для школярів обирайте олії мандарина та апельсина, вони стимулюють мозкову діяльність;
► для спальної кімнати: кращим варіантом буде аромадифузори купити з запахом жасмину або троянди. Вони налаштують на романтичний лад.

Якщо у Вас є бажання розслабитися після трудового дня, або ж підбадьоритися вранці, поставте в кімнаті або офісі дифузор Ароматика з певним запахом:

► зарядити Вас енергією зможе аромат м'яти перцевої, апельсина, кориці або лемонграсу. Ці аромати допоможуть Вам прокинутися зранку, налаштуватися на позитивний лад і зустріти новий день з посмішкою;
► підготувати мозок до важкого робочого дня допоможе розмарин;
► аромадифузор з запахом сандалу або іланг-ілангу використовується зазвичай після трудового дня, адже дає можливість знизити навантаження і добре відпочити;
► також прекрасною розслаблюючою дією володіє суміш таких ароматів, як рожеве дерево, ялівець, сосна і лимон: рожеве дерево зніме напругу, ялівець допоможе позбутися від поганих думок і налаштуватися на позитивний лад, сосна збереже спокій і умиротворення, лимон наділить хорошим настроєм.