Ефірні олії Ароматика – це ціла колекція натуральних ефірних олій, яка містить більше 50-ти різних, але однаково ефективних засобів. У нас представлені олії ефіроолійних рослин з усіх куточків землі – від екзотичної олії рожевого дерева, що видобувається в Парагваї, до всім відомих лавандової та соснової, сировина для яких зростає в наших широтах.

Компанія Ароматика продає високоякісні ефірні олії, вироблені з різної рослинної сировини. У нас Ви можете знайти як найпопулярніші цитрусові (апельсинова, лимонна, грейпфрутова й ін.), квіткові (жасминова, трояндова, геранієва) і хвойні (соснова, ялинова, ялицева) ефірні олії, так і яскраві, пряні по запаху олії, що видобуваються з трав'янистих рослин (мелісова, м'яти перцевої, чебрецева, розмаринова), їх насіння (фенхелева, насіння моркви), кори дерев (сантала, кориці, рожевого дерева) або смоли (миррова, ладанна).

Більшість наших олій отримують методом парової дистиляції, або ж холодним віджимом чи пресуванням (ефірні олії зі шкірки цитрусових плодів), що дозволяє виділити максимум корисних ефірів з рослин. ТМ Ароматика позиціонує свої ефірні олії на ринку, як косметичні засоби. Вони використовуються для якісного догляду за шкірою обличчя і тіла, волоссям і нігтями.

Завдяки своїм приємним і корисним запахам вони також прекрасно підходять для ароматизації приміщень, процедур ароматерапії, використовуються для тонізуючих і заспокійливих ванн, ефективні при масажі, аплікаціях і розтираннях.

Кожна ефірна олія Ароматика володіє широким спектром застосування. Їх використовують не тільки для вирішення косметологічних проблем, але також для поліпшення загального стану організму, підвищення настрою, усунення втоми, стимулювання мозкової діяльності. Ефірні олії Ароматика містять близько 500 складних органічних речовин різної хімічної структури, завдяки чому всі вони є:

• антисептичними;
• протимікробними;
• протизапальними;
• мікосептичними;
• імунопідтримуючими;
• антиоксидантними.

Будучи виробником і постачальником, компанія Ароматика пропонує олії тільки найвищої якості. Уся сировина, що надходить на виробництво, піддається обов'язковій перевірці на якість. Крім того, тестується вся тара, яка використовується у виробництві продукції. Детальна інформація на кожну партію сировини реєструється в спеціальному журналі й тільки після суворої перевірки сировину допускається до виробництва.  Спеціальні дослідження, проведені контрольно-аналітичною лабораторією Міністерства охорони здоров'я України, підтвердили високу якість продукції, що випускається під торговою маркою Ароматика. Це підтверджено наявністю гігієнічних висновків та сертифікатів МОЗ України та міжнародних сертифікатів якості.

Крім того, ми дбаємо про упакування, зручність використання та зберігання нашої продукції для клієнтів. Всі наші ефірні олії випускаються у пляшечках із темно-коричневого скла, яке захищає їх вміст від згубної дії сонячного проміння. Брендована кришечка та кільце першого відкриття захищає нашу продукцію від фальсифікацій та забезпечує герметичність, а крапледозатор дозволяє Вам ретельно дозувати ефірні олії при використанні.

Зверніть увагу на продукцію нашої компанії, ефірні олії Ароматика відгуки допоможуть Вам зрозуміти, що це гідні продукти, які обов'язково повинні бути в арсеналі кожної жінки та чоловіка.