Кількість
|
Вартість
|
||
|
Трава ячменю в порошку Ароматика – це подрібнені в пудру молоді паростки ячменю, які при зростанні мають максимальну харчову цінність і містять найбільшу концентрацію активних корисних речовин. Це повністю натуральний продукт, який має свіжий, трохи солодкуватий смак і велику кількість клітковини. Такий суперфуд забезпечить Ваше тіло необхідною енергією, допоможе очистити організм, скинути зайву вагу, зміцнити імунну систему і оздоровить клітини. Використовуйте добавку в детокс-дієтах, додаючи порошок трави ячменю в будь-які фруктові та овочеві соки, смузі. Такий продукт рекомендується приймати всім, хто піклується про здорове харчування.
Країна походження сировини: Німеччина.
Історія використання
Ячмінь – культура, яка панувала на землі до пшениці, він більш поживний, ніж інші злаки і набагато легше засвоюється, ну а в пророщеному вигляді стає взагалі мега-цілющим. Взагалі зелені трави є початковою формою їжі людей. Це найдавніший харчовий продукт, який підтримував людство протягом сотень тисяч років.
Паростки ячменю вживали в їжу ще стародавні єгиптяни, оцінивши їх поживну цінність і користь для здоров'я. У паростках цієї зернової культури міститься багато клітковини і хлорофілу, які легко засвоюються організмом людини.
Виробництво
Порошок трави ячменю або як його ще називають порошок барлейграсс (від англ. barley grass – трава ячменю) виробляється з молодих пагонів ячменю і є продуктом органічного уповільнення. Для цього зерна ячменю пророщують, висаджують в грунт, а коли пагони досягають висоти 15-20 сантиметрів, їх зрізають. Такий збір зеленої трави ячменю на піку концентрації в стеблах корисних речовин дозволяє отримати продукт з найкращою харчовою цінністю. Зібрані паростки обробляються парою та висушуються холодним повітрям, що дозволяє максимально зберегти цілющі властивості молодого ячменю, а після перемелюються на порошок і упаковуються без додавання будь-яких консервантів і хімічних речовин. Один грам порошку паростків ячменю отримують з 15 грамів зелених паростків.
Склад
Відомо, що ячмінь – продукт, що поєднує в собі велику кількість корисних макроелементів і амінокислот. Однак молоді паростки ячменю мають ще більш корисні властивості й цінні поживні речовини. Молоді пагони ячменю містять 36 вітамінів і мінералів. Це багатюще джерело таких мінералів, як кальцій, калій, селен, кремній, магній, цинк, марганець, натрію тут у 25 разів більше, ніж в селері, заліза – в 5 разів більше, ніж в шпинаті, також містяться мідь, фосфор, йод, кобальт, хром.
У траві ячменю, а отже, і її порошку, багато вітамінів А, В1, В2, В3, В5, В6, В12, С і Е. Вона містить фолієву кислоту, каротиноїди та флавоноїди, 17 амінокислот (включаючи незамінні лізин, метіонін, лейцин, гістидин, ізолейцин, фенілаланін), приблизно 41% протеїну, ненасичені жирні кислоти.
Крім того, порошок з пагонів відрізняється високим вмістом рідкого ферменту – супероксиддисмутази – одного з найбільш дієвих антиоксидантів відомих науці. Як і всі зелені рослини, паростки ячменю багаті хлорофілом. Хлорофіл володіє детоксикаційним ефектом і можливістю видалення отруйних токсинів з організму, має антиоксидантну дію при включенні в раціон.
Користь
Порошок паростків ячменю є джерелом вітамінів і мінералів, а також хлорофілу, необхідних для міцного здоров'я і гарного самопочуття. Даний продукт містить безліч ферментів і активних речовин, без яких неможливе повноцінне протікання біохімічних процесів в організмі. Саме тому даний суперфуд, користується великою популярністю і часто включається в раціони правильного харчування. Він не тільки легко засвоюється організмом, але і додає енергії та підвищує працездатність.
Вживання порошку з молодих паростків ячменю стимулює обмін речовин, допомагає знизити тиск і нормалізує рівень цукру в крові, позитивно впливає на імунітет, загоєння ран і виразок, сприяє регенерації всіх тканин організму. Продукт корисний при таких захворюваннях як анемія, діабет, гепатит, астма, шкірні захворювання.
Володіючи високим вмістом кальцію і калію, трава ячменю часто згадується як «лужна» їжа. Лужні продукти нейтралізують надмірну кислотність в організмі, яка пов'язана з багатьма дегенеративними захворюваннями, такими як артрит і остеопороз. Харчова добавка допомагає розчиняти відкладення кальцію в суглобах.
Велика кількість хлорофілу в складі порошку трави ячменю сприяє насиченню організму киснем, що допомагає зміцнити організм в цілому. Молекули хлорофілу за своєю структурою нагадують гемоглобін крові людини. Разом з залізом він сприятливо позначається на роботі кровоносної системи й активно відновлює здоровий склад крові. Вміст ферментів і хлорофілу сприяють плавному перебігові детоксикації організму.
Вітаміни групи В сприяють нормалізації роботи нервової системи, а селен, яким багатий ячмінь, є потужним антиоксидантом, що своєю чергою допомагає очистити організм від шлаків і токсичних речовин. Завдяки антиоксидантній дії та потужної детоксикації, продукт захищає організм від канцерогенів, передчасного старіння, очищає печінку і кров, володіє потужною здатністю боротися з пухлинами, є профілактичним засобом проти раку і серцево-судинних захворювань.
Порошок трави ячменю допомагає усунути неприємний запах тіла, покращує зовнішній вигляд волосся, шкіри та нігтів. Він допомагає оновлювати й омолоджувати шкіру, запобігає появі зморшок.
Оскільки цей подарунок природи відмінно очищає організм, його використовують в більшості детокс-дієтах. Служить гарним джерелом білка в вегетаріанській дієті, є ідеальним компонентом для включення до складу спортивного харчування. Як і будь-яка харчова добавка багата на клітковину, порошок паростків ячменю зменшує апетит, знижує кількість необхідної їжі. Тому продукт ефективний під час посту і при різних дієтах, він допомагає скинути зайві кілограми та сприяє схудненню.
Способи використання порошку трави ячменю
Порошок трави ячменю слід використовувати в якості вітамінної харчової добавки. Його можна додавати в готову їжу або окремо приймати перед їжею.
Порошок з трави ячменю приймають перед сніданком як добавку до свіжовичавленого соку або додають в страви, які не потребують термічної обробки. Його рекомендують додавати в салати, сироїдні супи, фруктові та овочеві пюре, вівсяні, зернові пластівці, мюслі або домашні енергетичні батончики.
На основі порошку ячменю роблять різні чудові вітамінні коктейлі, його додають в йогурти, смузі або соки. Також використовують для виготовлення кремів і скрабів.
Харчова та енергетична цінність на 100 г продукту:
• Калорійність – 299 ккал / 1252 кДж;
• Білки – 13,8 г;
• Жири – 2,8 г;
– в тому числі насичені – 0,6 г;
• Вуглеводи – 34,1 г;
– включаючи цукор – 8,0 г;
• Рослинні волокна – 41,6 г;
• Сіль – 0,06 г.
Спосіб приготування: додайте 1-2 чайні ложки продукту до 250 мл фруктового або овочевого соку. Щоб уникнути утворення грудок рекомендується попередньо розмішати порошок в невеликій кількості теплої води (1-2 столові ложки).
Протипоказання: не рекомендується приймати при наявності індивідуального несприйняття продукту. Не вживати при хворобах шлунково-кишкового тракту в стадії загострення. Під час прийому антикоагулянтних і стимулюючих препаратів необхідно проконсультуватися у лікаря.
Умови зберігання: зберігати в щільно закритому оригінальному пакуванні виробника при кімнатній температурі до +25 °С і відносній вологості повітря нижче 65%, осторонь від прямого сонячного проміння.
Склад: порошок трави ячменю обробленої паром.