Кількість
|
Вартість
|
||
|
Олія виноградних кісточок Ароматика – це рослинна олія з природним вмістом мінералів, флавоноїдів і вітамінів, яка підходить для будь-якого типу шкіри, особливо жирної. Це одна з найзнаменитіших, найцінніших та найпоширеніших базових олій. Вона має високу проникаючу здатність і допомагає усувати подразнення. Олія з виноградних кісточок сприяє регенерації шкіри, використовується як базова олія для масажу при целюліті. Здатність вбиратися в шкіру без залишку вигідно виділяють цю жирну олію на тлі інших рослинних базових олій. У нас Ви можете виноградну олію для масажу купити за вигідною ціною.
Метод виробництва олії виноградних кісточок
Олію виноградних кісточок (Oleum Vitisi viniferae) отримують методом пресування з кісточок винограду культурного (Vitis vinifera), родина Виноградні (Vitaceae), з подальшою рафінацією. Зі 100 кг сировини виділяють 10-20 кг олії.
Виноград – багаторічна дерев'яниста ліана довжиною до 40 м з довгими вусиками, що виходять з пазух черешкового листя. Дрібні непоказні квітки зібрані у суцвіття. Утворені з них плоди – м'ясисті соковиті ягоди різного забарвлення (від жовто-зеленого до чорно-фіолетового), зібрані у грона. Насіння, зване виноградними кісточками, містить дубильні речовини, флобофен, лецитин, ванілін, органічні кислоти та до 20% жирної олії.
У дикорослому стані зустрічається на Кавказі та в Середній Азії. Виноград вважається однією з найдавніших культур. Його широко культивують як цінну плодово-ягідну рослину. Сировина для виробництва рослинної олії виноградних кісточок ТМ Ароматика поставляється з Італії та Франції.
Зовнішній вигляд і склад олії виноградних кісточок
Виділена з насіння жирна олія виноградних кісточок має легку текстуру і світло-жовте забарвлення, без запаху, легко вбирається шкірою.
У її складі міститься до 50% гліцеридів стеаринової, олеїнової, лінолевої та ерукової кислот, а також вітамін Е, лецитин, флавоноїди, мінеральні речовини.
Косметична користь олії виноградних кісточок
Олія виноградних кісточок є хорошим живильним засобом для шкіри. Вона тонізує, освіжає мляву і в'ялу шкіру, сприяє розгладженню зморшок, а також зволожує пересушену шкіру під впливом несприятливих чинників.
Цю олію також використовують для догляду за жирною, проблемною і пористою шкірою. Її застосовують в якості базисної основи для масажних сумішей при целюліті. Виноградну олію також можна використовувати для зняття макіяжу. Для цього потрібно змочити теплою водою ватний диск, додати пару крапель олії та протерти нею обличчя.
Олія виноградної кісточки пом'якшує грубу, суху і потріскану кутикулу, вона захищає нігті та кутикулу і відновлює їх структуру, прискорює ріст і зміцнює нігті.
Олія з кісточок винограду також захищає волосся від ламкості, відновлює пружність і блиск кожного пасма. Завдяки великому вмісту вітаміну Е вона ефективна для росту волосся. Вважається природним зволожувачем, тому може застосовуватися від сухості шкіри голови. Завдяки легкій текстурі олія виноградних кісточок для волосся відмінно живить, зволожує і захищає локони, не обтяжуючи їх.
Способи зовнішнього застосування
Олія виноградних кісточок може застосовуватися у чистому вигляді, в суміші (1:1) з рослинними оліями (жожоба, авокадо, мигдалевою та іншими рослинними оліями). Її також використовують як базову олію для створення композицій з натуральними ефірними оліями, а також для збагачення готових косметичних засобів – кремів, масок, шампунів, бальзамів для губ. Олія застосовується у вигляді аплікацій, пов'язок, змазувань, масажних і косметичних сумішей.
Домашні рецепти від Ароматики
► Масаж: особливо показана олія виноградних кісточок в суміші з оліями авокадо або жожоба при целюліті та ущільненнях на шкірі для глибокого моделюючого масажу. Найбільш ефективна ця суміш при додаванні до неї (на 2 столові ложки) по 2-3 краплі ефірних олій геранієвої, ялівцевої, лимонної та фенхелевої або по 3 краплі ефірних олій лавандової, пачулієвої та розмаринової та 2 краплі ефірної олії кипарисової.
► Маски та аплікації при проблемній шкірі: у чистому вигляді, у суміші з оліями жожоба, зародків пшениці або авокадо з додаванням до неї (на 1-2 столові ложки) по 1-2 краплі ефірних олій каяпутової, ромашкової, іланг-ілангової, санталової або ліметової, розмаринової, лавандової, лимонної, або по 2-3 краплі ефірних олій ялівцевої та трояндової. Змазувати проблемні ділянки шкіри 3-4 рази на день. Ці композиції можна використовувати для аплікацій і масок. Просочені олією серветки накладати на проблемні ділянки шкіри 1-2 рази на день на 20-25 хв.
► Догляд за волоссям: олію виноградних кісточок у чистому вигляді втирати в коріння волосся після миття.
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування.
Протипоказання: індивідуальне несприйняття олії виноградних кісточок.
Умови зберігання: зберігати щільно закритою, у недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °С. Уникати потрапляння прямого сонячного проміння. При температурі зберігання нижче +5 °С може утворитися осад, який при нагріванні олії до +23 °С зникає.
Склад (INCI): Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherol.
Не містить консервантів, барвників та синтетичних домішок.