Кількість
|
Вартість
|
||
|
Олія обліпихова Ароматика – це рослинна олія, отримана з плодів обліпихи. З природним вмістом жирних кислот, вітамінів групи В, вітаміну Е і рекордним вмістом каротиноїдів вона ефективно доглядає за проблемною шкірою, а також сухою і в'янучою. Олія обліпихи допоможе Вам освітлити пігментні плями та веснянки. Добре себе проявляє в профілактиці передчасного старіння шкіри та проти зморшок. Ефективна для посилення зростання і зміцнення волосся і нігтів. Інтернет-магазин «Ароматика мрії» пропонує Вам купити олію обліпихи за вигідною ціною.
Історія застосування обліпихи
Ще в стародавньому трактаті Тибету «Ши бу ідіан», написаному в IХ столітті до нашої ери перераховувалися цілющі властивості обліпихи. У працях Гіппократа теж знаходяться препарати з обліпихи, які пропонувалися знаменитим стародавнім лікарем для лікування захворювань шлунку. Цілющі властивості обліпихи були відомі й слов'янським народам. Зокрема, просвітник Кирило, що створив слов'янську писемність, під час своїх подорожей лікував місцевих жителів, використовуючи «красно масло» для лікування опіків і ран. Своє друге народження олія обліпихова знайшла в 17 столітті при завоюванні Сибіру донськими козаками. Потрапивши в ті суворі краї без необхідних медикаментів, козаки швидко визначили чудодійні властивості обліпихи загоювати навіть найважчі рани.
Метод виробництва обліпихової олії
Обліпихову олію (Oleum Hippopheae) отримують з плодів обліпихи крушиноподібної (Hippophaе), родина лохові (Elaeagnaceae), яка культивується в Європі, в Китаї та інших країнах. Сировина для виробництва рослинної олії обліпихової ТМ Ароматика поставляється з Китаю.
Зовнішній вигляд і склад обліпихової олії
Олія обліпихи – це густа, масляниста, яскраво-помаранчева рідина з характерним запахом і смаком.
Містить гліцериди олеїнової, лінолевої, пальмітинової, стеаринової жирних кислот, а також стерини, фосфоліпіди, холін, бетаїн та повний набір жиророзчинних вітамінів.
Косметична користь обліпихової олії
Унікальний склад ягід обліпихи багато в чому зберігається і в обліпиховій олії – одній з найбільш активних регенеруючих та живильних основ в ароматерапії. Вона може забезпечити щоденний догляд за шкірою обличчя, повіками та губами.
У косметології олію обліпихи використовують для профілактики утворення зморшок і передчасного старіння шкіри. Вона надає їй свіжість, еластичність і приємний колір. Особливо корисне застосування олії при сухій, в'янучій, проблемній шкірі.
Олію обліпихи застосовують як відбілюючий засіб при ластовинні та пігментних плямах. Олія також сприяє зростанню і зміцненню волосся і нігтів. Щоденне використання продукту зміцнює і пом'якшує волоски на бровах і віях, дарує живлення та зволоження. Вона рятує від надмірного випадіння волосся, прискорює його зростання і відновлює після фарбування, укладок, випрямлення та агресивних завивок. Після застосування цієї олії волосся стає блискучим, шовковистим і слухняним.
Способи зовнішнього застосування
Олія обліпихи може застосовуватися у чистому вигляді, в складі сумішей з іншими оліями, як базова олія для створення композицій з натуральними ефірними оліями, для збагачення косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, бальзамів. Використовується для аплікацій, пов'язок, змазувань, приготування масажних і косметичних сумішей.
Домашні рецепти від Ароматики
► Збагачення косметичних засобів: можна додавати до рідких кремів, шампунів, лосьйонів, гелів, пляжних кремів у такому співвідношенні: для сухої шкіри та волосся 7 мл обліпихової олії на 100 мл косметичного засобу; для нормальної шкіри та волосся – 5 мл; для жирного волосся – 3 мл; 15-20 мл на 100 мл пляжної косметики.
► Масаж: для масажу шиї, обличчя при сухій шкірі до 1 столової ложки обліпихової олії або її суміші з олією жожоба, або авокадо, олією пшеничних зародків (1:1) можна додати по 1-2 краплі ефірних олій трояндової та санталової або санталової, ліметової та неролієвої; при жирній шкірі – 1-2 краплі ефірних олій іланг-ілангової, грейпфрутової та бергамотової. Обліпихову олію ретельно перемішати з олією жожоба в рівних пропорціях, попередньо нагрівши суміш до температури +37 °C - +38 °C, використовувати протягом 1-2 хв. для масажу обличчя, шиї.
► Для моделюючого масажу: обліпихова олія, збагачена ефірною олією (на 1 столову ложку 1-2 краплі) апельсиновою, мандариновою, пачулієвою, фенхелевою, розмариновою, ялівцевою, санталовою, грейпфрутовою є відмінним засобом для моделюючого масажу.
► Маска для волосся: до 10 мл шампуню додати 3 столові ложки обліпихової олії, 1 ст. ложку олії волоського горіха, змішати, нанести суміш на волосисту частину голови, потім ретельно розчесати волосся. Загорнути волосся поліетиленовою плівкою і зверху рушником для зігрівання. Через 30-50 хвилин вимити голову.
► Маски для обличчя:
• 1 столову ложку (з гіркою) розмелених пшеничних висівок або пшениці, 1 чайну ложку олії обліпихової, 1 чайну ложку олії волоського горіха, перемішати, нанести на обличчя. Через 30 хвилин змити теплою водою;
• 1 столову ложку олії обліпихової, 3 краплі ефірної олії кипарисової, 4 краплі ефірної олії пачулієвої, 3 краплі ефірної олії неролієвої ретельно змішати. Наносити щодня на очищену шкіру обличчя, бажано на ніч.
► Догляд за губами та шкірою навколо очей: обліпиховою олією щодня на ніч змазувати повіки та губи.
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування.
Протипоказання: індивідуальне несприйняття обліпихової олії.
Умови зберігання: зберігати щільно закритою, у недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °С. Уникати потрапляння прямого сонячного проміння.
Склад (INCI): Hippophae Rhamnoides Oil.
Не містить консервантів, барвників та синтетичних домішок.