Кількість
|
Вартість
|
||
|
Запахи покращують наше самопочуття і здоров'я, додають бадьорості або розслаблюють після важкого дня, саме тому ароматерапія – це відмінний спосіб знайти душевний, психологічний комфорт. Аромалампи є прекрасним інструментом для проведення ароматерапії та ароматизації приміщення. Це швидкий і зручний спосіб додати приміщенню приємний запах, а такий дивно простий за задумом предмет, як аромалампа, до невпізнання змінить атмосферу Вашого будинку. Додайте трохи олії, запаліть вогонь, і Ви подумки опинитеся на вузьких вуличках східного містечка, в Стародавньому храмі Індії або насолодитеся весняним квітковим ароматом.
Призначення
Аромалампа призначена для ароматизації приміщення і сеансів ароматерапії. Процедура найбільш ефективна для санації приміщення, профілактики та лікування ГРВІ, судинних дисфункцій, а також корекції психо-емоційного стану та інтелектуальних можливостей. За допомогою аромалампи та ефірної олії Ви зможете наповнити Ваш будинок або офіс збадьорливими або релаксуючими ароматами, які допоможуть Вам підняти настрій або розслабитися після важкого робочого дня, поліпшити самопочуття, підняти тонус і наситити організм життєвою енергією. Крім того, аромат ефірної олії або їх сумішей очищає приміщення від неприємних запахів, а також вбиває бактерії та віруси. Під час ароматерапії допустимо займатися своїми справами, але максимальний ефект досягається, коли Ви розслаблені й відпочиваєте. А для медитації цей предмет просто незамінний, оскільки формує в приміщенні ауру, що сприяє релаксації.
Принцип роботи аромалампи
Механізм дії класичної аромалампи полягає в тому, що в ній використовується джерело відкритого вогню. Найчастіше це парафінові свічки, укладені в металеву оправу. Конструкція аромалампи зі свічкою містить дві частини: ніша, в яку ставиться свічка, і розташована безпосередньо над свічкою верхня частина у формі невеликої чаші для води та олії. Вогонь від свічки змушує випаровуватися воду, з доданими до неї ефірними оліями. Неквапливе нагрівання звільняє молекули олії, завдяки чому по приміщенню поширюється аромат.
Дизайн аромалампи «Дракони»
Керамічні аромалампи від ТМ Ароматика користуються великою популярністю через те, що мають мінімальний час нагрівання, доступну ціну і широкий асортимент. Аромалампа «Дракони» колодязь теракотова Ароматика є керамічним виробом красивого теракотового кольору у формі прямокутного колодязя з верхньою знімною чашею на дерев'яній осі для води та олій. По всьому периметру лампа прикрашена химерними візерунками-рунами та чорним барельєфом з драконами. Такий оригінальний східний дизайн аромалампи прикрасить Ваш інтер'єр. Вона також може послужити хорошим, корисним і стильним подарунком на будь-яке свято.
Запобіжні заходи
Палаюча лампа повинна бути розміщена строго по правилам техніки безпеки. Захистіть дітей від відкритого вогню і контакту з ефірними оліями. Для прогріву лампи не бажано використовувати ароматизовані свічки, бо в них, як правило, використовуються синтетичні ароматизатори, які здатні повністю перекрити тонкий аромат ефірних олій. Перед застосуванням ефірної олії вперше, переконайтеся, що у Вас немає алергії на її компоненти. Дотримуйтеся запобіжних заходів, зазначених в інструкції до вживаної ефірної олії.
Спосіб застосування
Перед безпосереднім застосуванням аромалампи приміщення необхідно провітрити, потім запалити лампу, закривши вікна і двері. Чашу аромалампи на 2/3 заповніть водою і додайте в неї необхідну кількість крапель однієї або суміші з 3-5 ефірних олій. Щоб забезпечити необхідну концентрацію з урахуванням вікових категорій пацієнтів і поставленої мети, розрахунок необхідної кількості ефірних олій краще проводити на 1 м³ приміщення. В середньому кількість ефірних олій становить – 1-2 краплі на 3-5 м².
Після внесення в чашу з водою потрібної кількості ефірних олій в нижню частину аромалампи ставлять запалену свічку. Після нагрівання суміші свічкою летючі пари олії почнуть швидше випаровуватися і рівномірно розсіюватися в повітрі приміщення. Рекомендована температура води – 50-60 °С. Слідкуйте за тим, щоб вода не кипіла. При інтенсивному випаровуванні воду в чашу необхідно регулярно доливати. Тривалість сеансу звичайно становить 25-30 хвилин, хоча іноді сеанс може тривати до 3-4 годин. Збільшувати тривалість сеансу слід поступово. Процедуру ароматизації можна проводити 1-2 рази на добу, курс до 3 тижнів.